DESIGN BY LUCE°

Říjen 2011

Nový blog

28. října 2011 v 15:58 | Chelsie^
http://ketiedarlett.blog.cz/
http://ketiedarlett.blog.cz/
http://ketiedarlett.blog.cz/
http://ketiedarlett.blog.cz/
http://ketiedarlett.blog.cz/
http://ketiedarlett.blog.cz/Blog mě nebaví,nemám náladu :/

23. října 2011 v 14:16 | Chelsie^ |  Novinky
Ano bohužel :/ Nějak mě blog přestal bavit :/ Už prostě nemám takovou náladu :/ Tohle ení konec,nebojte :D jen menší pauza.Až budu mít náladu a chuť,určtě se ozvu ;)

První kolo soutěže VT

11. října 2011 v 20:10 | Chelsie^ |  Novinky
Tak a máme tu první kolo,a když je to to první budu ještě v hodnocení mírná =)Výtvory:


Hobby:Focení

Hodnocení:První fotka,nevím an co je zaměřená,je tam docela velký kus té trampolíny,pokud si chtěla fotit Orchidej,ale pokud si chtěla jen zachytit zajímavý moment v tom případě se ti to povedlo.

Druhá fotka se mi líbí víc než ta první,je hezké jak je to na tu budovu hezky zaměřené a ten pohled ze zdola je ještě zajímavější. Takže celkové hodncoení 10 bodů.Hobby:Kaktusování :D


Výtvory:

Hobby:Čtení? :)Hodnocení:První i druhá fotka vynikající,první je zajímavá tím že je to zaměřené na ten text a mohu si přečíst úryvek z té knížky ;D

10 bodů
Výtvory:Hobby:Pejsek,TenisHodnocení:První fotka:Roztomilá a super momentka,druhá fotka:Dobré pozadí skvělé zachycení.

10 bodů


Výtvory:

Hobby:Čtení,Hra na kytaru

Hodnocení:Na první fotce s emi nelíbí jak je tam docela dost vidět to okno. Je to celkem taková chudá fotka.
Druhá fotka už je však lepší,dobrý úhel!
10 bodů

Výtvory:

Hobby:Kaktusování

Hodnocení:Na první moc nejde vidět na ten text jinak dobrý,druhá už je lepší 10 bodůNeodevzdala 0 bodů

Na chatě se sestřenkou

9. října 2011 v 11:16 | Chelsie^ |  Deník-BeaVer♥

Včera k nám přijela sestřenka.Už od začátku nám začalo habat.Skoukli jsme včera horor(Ďábel)-doporučuju,dneska skouknem Halloween z mrtvých vstání-taky doporučuju(drastický).Dneska se chystáme ven a ještě s nějakýma klukama,dneska toho nic moc nepřidam-nemám náladu ani čas enchc se věnovat blogu když mám tak vzácnou návštěvu :DD To budou zase haldy.Doufám,že si to pořáádně užijém.Jináč dneska jsem vstávala v 9:00 !! No je to normální,on je víkend a já vstávám takhle brzo! No já vážně nejsem v pořádku.Určitě až mi zase bude zvonit otravnej budík tak se mi nebude chtít vstávat,i když jsem dneska vstala uplně normálne,Zákon schválnosti fakt!

Nápis od Luce°

Blend Megan Fox

8. října 2011 v 22:35 | Chelsie^ |  Zajímavosti

Mě se nelíbí :DD Co vám?

Nový layout,opět od Luce°

8. října 2011 v 17:50 | Chelsie^ |  Novinky
Takže zase jsem si objednala layout od Luce° tentokrát je modrý a jednodduší,a beztak se mi líbí je moc hezký.
Jsem na 100% spokojená.Budou i popisky,moc se těším až bude komplet.Už vím kde mám jistotu na krásné laye.
Dneska přidám možná ještě nějakou grafiku(avatary,blendy),nějak se mi zvedá nálada.Tak teď budu jen čekat na ten úžasný lay.

Život bez elektřiny.

8. října 2011 v 15:37 | Chelsie^ |  Témata,určená mnou
Ano dokážu si to představit a podle mně by to bylo lepší,levnější a zdravější.Přijde mi lepší svítit svíčkou než žárovkou,je lepší bavit se s přáteli a nesedět u otravnéhho facebooku nebo koukat na nesmyslnou televizi.Je zdravější jezdit na kole nebo koni místo v autě.

Samozřejmě je pro nás v této době elektřina důležitá i bez internetu by jsme to zvládli,ale hold jsou někteří lidé tak líní že za ně práci dělá nějaký přístroj.Já osobně si nedokážu život bez elektřiny předstait,my jsme v týhle době rozmazlený parchanti,za který buď všechno udělá počítač,nebo místo toho aby si došlo do školy po svých veze je tam auto.

Jaký máte názor vy?? ^^
Všímám si velkých novinek.

8. října 2011 v 10:56 | Chelsie^ |  Novinky
Ahoj,takže v poslední době jsem zaznamenala pár novinek na blogu a v mém životě.
Nevím zda vás tohle baví číst,ale někoho třeba
jo,píšu to hlavně pro sebe.

Blog

Už delší dobu mám nový layout od Luce°,články přidávám myslím často,když mám náladu tak jich přidám docela dost,akorát nemám čas shánět aktuální novinky o Seleně nebo o Gaga.Když mám hodně času a mám vůbec náýladu na počítač a na blog tak to klidně seženu,grafika tu docela chybí,mně taky,na ní nemám vůbec čas a ani náladu,vůbec už mně to nebaví.

Zajímavý,obvyklí den [5.10.2011]

5. října 2011 v 20:26 | Chelsie^ |  Deník-BeaVer♥
Dnešní den nebyl ničím zajímavý až na jednu věc,dnes jsem spolkla pírsing do jazyka,měl 16 mm tak snad se mi nic nestane,jinak budu mít pravý nad pusu asi snad víte kam,už se na něj těším,budu ho mít v pátek,hned sem dám fotky.Bude to asi jen obyčejná kulička,snad to zvládnu každej mně znervózňuje že umřu bolestí,přitom to snad nic neni,neřeknu kdybych si to nechávala do jazyka,to bych asi chcípla!Před chvílí jsem se tady hádala s nějakou "Americkou najivkou" no haldy jsem měla,ona si myslí že je nějaká nejkrásnější,nebo co..No nic nebudu to řešit.

Ve škole celkem fajn až na výtvarku,byla jsem šikanována! :DDD Žákovskou knížkou,a jeden kluk zase pravítkem,no málo jsme tam do sebe mlátili.Jinak dneska sjem oficiálně shodila hroší kůži,začnu běhat a konečně se sebou něco dělat,nejsem tlustá,ale nechci být líná,chci mít pořádný a zdravý životní styl,dneska jsem si koupila,nové boty z Deichmannu,jsou úžasné,na podpatku a vyskové,něco jako kozačky,ale jsou trošku lehí nejsou tak zimní.Potom jsem si koupila bové laky na nehty takový světloučký fialový a černý(ten jsem fakt potřebovala),fialový je to asi 15 co mám.
Zase mně hend ráno naštvala ségra!Musela jsem neteř odvádět do školy,je to vážně ópruuz,já jí nemám ráda a nikd ymít nebudu ať už to konečně pochopí! Vylité srdce! Končím báj ♥

1.kolo VT

2. října 2011 v 19:09 | Chelsie^ |  Novinky

Tak je tu první kolo soutěže Vyfoť to.Do soutěže se nám přihlásilo 6 lidí.
Tady jsou: