DESIGN BY LUCE°

Jak zhubnout?

23. července 2011 v 12:02 | Smell |  Ostatní
Takže,mám tu pro vás ten návod-Jak zhubnout.Už jsem nad tímto článkem uvažovala docela dlouho a dneska je ten významný den kdy ho přidám :D Proč ho vlastně píšu?Protože už dlouho slýchám od holek že jsem hubená a jak to dělám,no vlastně já s enesnažím hubnout,spíš ztloustnout,ale určité vědomosti o tom mám,protože skoro celá naše rodina dží dietu,pozor NE hladovku.A tím bodem začnu!

Hladovka-Ne! o do diet a do hubnutí rozhodně nepatří! A neměli by jste to dělat! Pokud držíte dietu a máte hlad rozhodně ho nepřekonávejte a dejte si něco,rozhodně né sladkost!Za prvé vám hlad nezažene a za druhé ještě víc ztloustnete,dobré je dát si třeba rozkrájené jablko nebo jakoukoliv zeleninu a ovoce,nedopoučuji v době diety jíst banán a hroznové víno,protože obsahují hodně cukru a jak asi všichni víme cukr přináší do těla pár tuků.Co jíst?Abych neztloustla,ale naopak?
Moje rada je:Mít hodně pestrou snídani,protože za prvé dodá vám to energii a za druhé potom nebudete mít nějaké ty hodiny hlad a nebudete muset jíst nic.K snídani je dobré mít něco co vás hodně nasytí,např. chléb s máslem a rajčetem,nemusíte jíst jen jeden,ale třeba 2.Odpoledne třeba v 5 by jste si mohly dát třeba jogurt s těmi mini Bebe dobré ráno.K večeři si toho nedávejte zbitečně dost ať nespíte s plným břichem,také to není dobré!
Sportovní hubnutí.
Dobré na hubnutí je kondiční plavání,nebo běh,pokud jsi líná tak tu lenost musíš překonat a jít si ven zaběhat,nebo zabruslit,sluchátka do uší a honem ven na vzduch,sedět doma a koukat na televizi také přináší hodně velkou spoustu tuků do těla.Sezení u počítače také!Místo toho aby jste pařili facebook a blog tak by bylo dobré vyjet si s rodinou na kole.Slyšela jsem že dobrá na hubnutí je Zumba,není drahá a stojí to opravdu za to.

Co rozhodně při dietě nedělat a nepoužívat.
Rozhodně nepoužívejte nějaké prášky na hubnutí a takové ty pásy přes stehna ruce atd...Protože to stojí spoustu peněz a zachvíli se vám to stejně rozbije.


POKUD BY JSTE NĚCO POTŘEBOVALI NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama