DESIGN BY LUCE°

Červenec 2011

Pozastavuju.

30. července 2011 v 22:14 | Smell |  Novinky
Zítra letím do Řecka tak pozastavuji blog na celý měsíc.Jedu do Mořeského koníka,je možné že tam někdo z vás taky letí =) A věršina z vás to určitě zná. Sice je tam přístup k internetu,ale pc je tam jen jeden a já Wi-fi na mobilu nemám a notebook mi tam rodiče vzít nedovolí,ale také si chci od blogu také odvyknout.Nebojte články jsem pro vás přednadstavila =)

Retuš,No name =D

29. července 2011 v 18:48 | Smell |  Ostatní

No jelikož jsem u retušů začátečník tak podle mně je tohle moje zatím nejlepší dílo,samochvála smrdí,ano já vím,ale není špatně když se mi můj výrobek líbí.

Colorka-Eye

28. července 2011 v 12:48 | Smell |  Ostatní

Trošku jsem si hrála s grafikou,protože mi t docela chybí a taky mně doslova sere že zase uplně změnili vkládání obrázků,je to pro mně děsně složitý =D

Jak zhubnout?

23. července 2011 v 12:02 | Smell |  Ostatní
Takže,mám tu pro vás ten návod-Jak zhubnout.Už jsem nad tímto článkem uvažovala docela dlouho a dneska je ten významný den kdy ho přidám :D Proč ho vlastně píšu?Protože už dlouho slýchám od holek že jsem hubená a jak to dělám,no vlastně já s enesnažím hubnout,spíš ztloustnout,ale určité vědomosti o tom mám,protože skoro celá naše rodina dží dietu,pozor NE hladovku.A tím bodem začnu!

Hladovka-Ne! o do diet a do hubnutí rozhodně nepatří! A neměli by jste to dělat! Pokud držíte dietu a máte hlad rozhodně ho nepřekonávejte a dejte si něco,rozhodně né sladkost!Za prvé vám hlad nezažene a za druhé ještě víc ztloustnete,dobré je dát si třeba rozkrájené jablko nebo jakoukoliv zeleninu a ovoce,nedopoučuji v době diety jíst banán a hroznové víno,protože obsahují hodně cukru a jak asi všichni víme cukr přináší do těla pár tuků.


Mám přidat článek jak zhubnout.

20. července 2011 v 12:52 | Smell |  Novinky

Takže rozhodla jsme se že přidám článek o hubnutí,pokud ho sem chcete stačí jen zahlasovat v anketě.Já bych ho sem přidala ráda,ale tentokrát je už jen a jen na vás jestli ho tu chcete nebo ne.Popravdě už ho mám rozepsaný,takže bych s tím neměla moc práce.Tak hlasujte,mimochodem děkuju za vaše komentáře a názory v shootech .. :) Co nejdřív udělám další..

Photoshoot 0.2

18. července 2011 v 20:13 | Smell |  Fotky-BeaVer♥
Dneska jsem nafotila photoshoot na téma gepard,musím říct že se mi teda moc nepovedl ..
Fotky najdte v C.Č


Začínáme od znova.

17. července 2011 v 18:51 | XxXx |  Novinky


Takže,začíneme od znova žádná videoodpověď nebude,s blogem začínám totálně úplně od začátku,budu mít novou přezdívku a to-Smell.Blog bude uplně o všem,ale nejvíce o mně,budu přidávat photoshooty,umělecké fotky,moje jednotlivé fotky a krapet grafiky.Články budu přidávat jenom když budu mít nálady-nikdy ne z donucení! Dneska přidám první photoshoot. Teď se do toho jdu pustit ;)

Omlouvám se za menší opoždění

11. července 2011 v 13:54 | BeaVer♥ |  Deník-BeaVer♥


Ahoj,takže předem tohohle celkem dlouhýho články bych se chtěla omluvit za to že jsem trošku pozadu s tou videoodpovědí,jak jsem psala že mám týden volno tak jsem to zkrátka celý prospala,kdo by nespal po tak náročném týdnu..Natočím jí možná dneska,nevím to jistě,ale časem určitě,otázky položily sice jen dvě slečny,což mi tolik nevadí,jak už jsem asi psala.Taky se omlouvám,že sem ani moc nechodím,nemám na blog vůbec čas a někdy na něj prostě nemám náladu,já když jdu na PC tak ze všeho nejdřív jdu na facebook,teď ho musím ostře sledovat,protože mi napíše kamárád z Francie,kterého jsem už asi čistých 7 let neviděla.Tak doufám že se tam někdy ukáže tím myslím někdy kdy já nebudu hlídat malý batolata a budu mít taky trošku času na Skype a pokecání s ním.Já nemám čas ani koukat trošku na televizi na tu už jsem se nepodívala asi měsíc.Vůbec mně to nebaví dávají tam stejně samé kraviny které pořád dokola opakují a které už znám zcela nazpamět.Docela se těším na ten novej seriál Dr.Ludský,je to zase kopie Dr.House,už podle ukázky mi to něco připomínalo..Lidi už vážně neumí být originální..Jinak bych vás chtěla poprosit aby jste mi nepsali samé reklamy ohledně toho jestli se někam nechci přihlásit-NE!Do žádných soutěží se přihlašovat nebudu!Nemám na to čas!A někteří jsou vážně tak hloupí a napíšou mi tu reklmu přímo pod článek kde píšu že nemám na žádné soutěže čas,to dkoazuje že vážně ignorují co je v článku napsáno,tací lidé mně dokážou opravdu vytočit že bych jim ned dala pár facek.

Doma.

6. července 2011 v 17:54 | BeaVer♥ |  Deník-BeaVer♥


Tak jsem konečně doma z Oseka.Na brigádu nejdu týden,protože si pani nechala dát dovolenou,tím pádem to promě znamená celý týden odpočinku.Na blogu se možná párkrát ukážu,ale myslím si že mám právo na trochu odpočinku,v Oseku to bylo úžasné zase jsem poznala pár skvělých lidí.Dneska na 100% natočím Videoodpověď 1. Konečně na to mám čas a taky novou kameru.Takže se asi máte na co těšit.Jinak mně docela štve že sem skoro nikdo nechodí pár lidí se sem občas mrkne,ale moc ne.Ale já se nehodlám vtírat a psát reklamy,to vážně není pro mně.